Hoş geldiniz, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sıkça sorulan soruları sizin için listeledik.
Detaylı bilgi almak istediğiniz tüm konular için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tohumantalya.com’a üye olmak için ana sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan “Hesabım” seçeneğine tıklayarak açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız yeterlidir. Sipaşiniz esnasında da dilerseniz üyelik oluşturabilirsiniz.

Tohum Antalya için çevrimiçi alışverişte güvenlik en temel unsurdur. Tüm işlemler güvenli ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden Paytr ile çalışmaktayız. 

Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, banka havalesi ile ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanarak kargoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme yapmaktayız,aynı zamanda hesabım sekmesinden siparişinizi ve kargo durumunu görüntüleyebilirsiniz.

İade işlemlerinizi, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş,yani ürün açılmamış olmak kaydı ile tarafınıza gönderilen faturayla beraber 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak bize ücretsiz göndererek yapabilirsiniz.

Lütfen siparişiniz size ulaştığın da kargo paketi hasarlı ise teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturup teslim almadan iade ediniz.

Tutanak tutulmadan gönderilen hasarlı paket iadesi kabul edilmemektedir.