ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşmede TOHUM ANTALYA’dan kısaca www.tohumantalya.com  web sitesinden ise site  olarak bahsedilecektir.

www.tohumantalya.com ’a ait site üzerinden üyelik işlemini gerçekleştirerek veya siteyi kullanarak, bu sözleşmede belirtilen şart ve hükümleri kabul etmiş ve bunlara uygun davranmayı taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Bu şart ve hükümler ile bağlı olmak istemezseniz, Siteye erişmeyebilir, kullanmayabilir veya kullanımınızı derhal sonlandırabilirsiniz. www.tohumantalya.com  işbu sözleşme şartlarında değişiklik yapma, sözleşme kapsamında verilen hizmetleri durdurma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerin mevcut platformlardan yayınlanması yürürlüğü için tek şarttır. Siteye erişmeniz ve kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu sebeple “Üyelik Koşulları” metnini sıklıkla kontrol etmenizi öneririz.

www.tohumantalya.com ,da sunulan bilgilerin doğruluğunu sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak bu durum kusursuz sorumluluk anlamında değerlendirilemez. Sunulan bilgilerin güncelliğini kaybedebileceği tarafınızdan göz önünde tutulmalıdır.

İşbu sözleşmeyi kabul ederek; www.tohumantalya.com ’un üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma, indirim kazanma, hediye çeki verilmesi, kulüplere üye olunabilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan uygulamalardan yararlanmayı kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz.

Üyelik Programı kapsamında elektronik ortamda sizlerden alınan kişisel bilgilerin işlenmesine dair hususlar ve ticari elektronik iletişim izninize dair hususlar aydınlatma metninde yer almaktadır. Tarafınıza ait bilgiler aynı zamanda izniniz kapsamında ticari olarak kullanılmak ve  sizinle sms, internet, e-posta telefon vb. kanallardan temasa geçilmek üzere de kullanabilir.

Dilediğiniz zaman zaman yapacağınız yazılı bildirimle hiçbir gerekçe belirtmeksizin üyelikten ayrılma, ticari elektronik ileti, sms, internet, push-notf., e-mail, mektup ve telefonla sizinle temasa geçilmesini ve size gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahip olduğunuzu dair gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılmıştır. Ayrıca www.tohumantalya.com  hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Üyelik başvurusu yapılırken verilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğinin tespiti tarafınıza aittir. Gerçeğe uygun olmayan ya da eksik bilgilerin verilmesinden www.tohumantalya.com  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesine, işleyişinin olumsuz yönde etkilenmesine yol açabilecek her türlü fiil ve işlem yasaktır. Otomatik programlar veya yazılımlar kullanılarak birden fazla işlem yapılması, üyelik kaydı açılması veya otomatik yöntemler aracılığıyla aşırı miktarda talep veya bilgi gönderilmesi ve benzeri yöntemler de yasak olarak sayılmıştır.

Sitenin kullanılması, sitede sunulan veya sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Siteye erişim sebebiyle maruz kalınabilecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar (malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların, Üyelerin veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve/veya kayıplar ile ilgili www.tohumantalya.com’un hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Yukarıda anılan zararlar sebebiyle www.tohumantalya.com ’dan her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacağınızı peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklar Türk Hukuku’na tabidir ve Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

Önemli Not:

Değerli müşterimiz, Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için gerekli bilgileri ilgili alanlara yazmanız ve sizin tarafınızdan belirlenecek şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve izinleri vermek için onay ve izin sekmelerini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Üyelik için tarafınızdan istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz önemlidir.

Siz değerli üyelerimizce verilen bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gerekli her türlü önlem ilgili sistemler ve internet altyapısında alınmaktadır. Üyelik kapsamında web sitelerimizde alışverişleriniz için kullandığınız kredi kartları ve banka kartlarına ait işlemler, şirketimizden bağımsız olarak, siz değerli üyemiz ve ilgili Bankalar veya benzeri Kart kuruluşları arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi ve benzeri bilgiler şirketimiz tarafından görüntülenmemekte ve kaydedilmemektedir.) Yine web sitemize üyelik, alışveriş, bilgi güncelleme amaçları ile girilen, kredi ve banka kartlarına ilişkin hassas ve gizli bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez.

www.tohumantalya.com  kişisel verilerinizin güvenliğine önem vermektedir.  www.tohumantalya.com , kişisel verilere yetkisiz erişim veya bu bilgilerin kaybı, hatalı kullanımı, kirli veri oluşması, ifşa edilmesi, değiştirilmesi veya imha edilmesine karşı korumak için gerekli önlemleri almaktadır. Kişisel veriler www.tohumantalya.com  sistemlerinde depolarken güvenlik duvarları ve Güvenli Soket Katmanı (SSL) şifrelemesi gibi genel kabul görmüş güvenlik teknolojisi standartlarını kullanmaktadır. Buna ek olarak, web sitesi/mobil uygulama aracılığıyla www.tohumantalya.com a gönderdiğiniz kişisel verileriniz SSL kullanılarak aktarılmaktadır.

www.tohumantalya.com, kişisel verilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve güvenliği için gerekli teknik ve idari her türlü tedbiri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. www.tohumantalya.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.tohumantalya.com bu durumu derhal sizlere ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirir.

TOHUM ANTALYA